Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie

Aktualnie znajdujesz się na:

Nabór na stanowisko kierowca kategorii C – operator zakładu

Zakres obowiązków:
– prowadzenie pojazdów powyżej 3,5 t,
– odbiór odpadów segregowanych na terenie miasta Krakowa,
– prace porządkowe na terenie miasta Krakowa.

Wymagania:
– prawo jazdy kategorii C wraz z aktualnymi uprawnieniami do kierowania pojazdów (świadectwo kwalifikacji zawodowej + badania psychotechniczne),
– mile widziane uprawnienia HDS,
– mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy,
– dyspozycyjność (praca zmianowa),
– dobry stan zdrowia.

MPO Kraków oferuje:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat,
– pracę w stabilnej firmie,
– nowoczesny tabor samochodowy,
– atrakcyjny pakiet socjalny,
– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania: http://www.mpo.krakow.pl/firma/kariera/zgoda-na-przetwarzanie) można składać osobiście w siedzibie MPO Kraków (ul. Nowohucka 1, Dział Kadr, Płac i Ochrony Danych) lub przesłać na adres mailowy: rekrutacja@mpo.krakow.pl

Metadane

Data publikacji : 22.09.2021
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Piotr Odorczuk

Opcje strony

do góry